Гарантія якості
Вже більше ніж чверть століття ми даруємо солодощі найвищої якості для українського та закордонного споживача.
Дізнатись більше
Про Компанію
АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських брендів України і в топ-100 світових брендів. Наша компанія успішна 26 років і постійно розвивається.
Дізнатись більше
Шоколадні вироби
В колекції АВК ви знайдете широкий асортимент шоколадних цукерок, батончиків та шоколадних плиток, багато з яких є справжніми інноваціями на ринку України. Наприклад, ТМ «Королівський шарм» - одні з перших цукерок на основі об’ємних вафель в Україні, які тішать споживачів вже більше 10 років.
Дізнатись більше
Цукристі вироби
Найяскравіша категорія АВК представлена жувальними цукерками з насиченими смаками. Візитівками компанії вже більше 10 років є натуральні сластики ТМ «Жувіленд» з додаванням фруктового соку, що смакують як дітям, так і дорослим.
Дізнатись більше
Вироби з борошна
Професійність та талант кондитерів творять маленькі дива на фабриці АВК. Окрім культових зернових снеків ТМ «Мажор» та «Бам-Бук», створених більш, ніж 15 років тому, ви також спробуєте і полюбите нові екструзійні солодощі ТМ "KRESKO", та точно оберете, що смакує саме вам.
Дізнатись більше
Інтернет-магазин АВК
Придбати товари АВК тепер можна у Інтернет-магазині компанії, де представлено весь асортимент продукції. Купити улюблені солодощі безпосередньо від виробника можна не виходячи з дому чи офісу, а просто зробивши замовлення в режимі on-line. Ця послуга доступна 24/7.
Дізнатись більше
Новинки
Солодкі ласощі KRESKO з хрусткою скоринкою та ніжною кремовою начинкою. Смакують надзвичайно! Як бонус – вони ще й корисні! Виготовляємо без обсмажування в олії, що дозволяє зберегти всі корисні властивості 7 злаків! KRESKO – це ваш заряд вітамінів і мікроелементів.
Дізнатись більше
Новинки
Нова колекція шоколаду АВК – це вибух смаку справжнього шоколаду! Удосконалена рецептура, зручна форма плитки, стильний дизайн та нові вишукані смаки.
Дізнатись більше
Новинки
Зустрічайте солодку новинку цього літа. Поповнення лінійки улюблених цукерок «Королівский Шарм» з кокосовою начинкою. Легка вафелька, ніжний крем, яскравий смак кокосу нікого не залишать байдужим! Незабаром чекайте ще більше новинок від АВК, які зроблять ваше життя солодшим.
Дізнатись більше
Новинки
FrutoBanda – це твоя фруктова команда насичених смаків і сміливих рішень. Приєднуйся до компанії оригінальних, яскравих, цікавих, різних та унікальних!
Дізнатись більше
Зворотний зв’язок
вул. Межигірська, 82-а, корпус Б.,
м. Київ, 04080, Україна
Телефон: +38 044 206 85 90
Факс: +38 044 206 85 91
E-mail: office@avk.ua
вул. Межигірська, 82-а, корпус Б.,
м. Київ, 04080, Україна
Телефон: +38 044 206 85 90
Факс: +38 044 206 85 91
E-mail: presa@avk.ua
вул. Журналістів, 11, м. Дніпро,
49051, Україна
Телефон/Факс: +38 056 790 16 02
E-mail: dnkf@avk.ua
Сайт: http://dnkf.avk.ua/
Інформаційна служба в Україні: 0-800-5000-12