Про компанiю

АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми входимо в трійку найбільших кондитерських брендів України і в топ-100 світових брендів. Наша компанія успішна 25 років і постійно розвивається.

Компанія АВК
входить до
топ 100 кондитерських
компаній світу.

Уже чверть століття національна кондитерська компанія АВК працює для свого споживача в Україні та за кордоном. АВК – це 25 років якості в кожній цукерці, адже ми постійно прагнемо ставати кращими, ніж були вчора.

АВК виробляє шоколадні та жувально-желейні цукерки, печиво та вафлі, зернові та солоні снеки та іншу кондитерську продукцію. Піклуючись про здоров’я споживачів, наші кондитери розробили найширший серед українських виробників сегмент дієтичних продуктів. Кондитерські шедеври нашого бренду знають і полюбляють у понад 50 країнах світу.

Свої солодощі ми виробляємо на фабриці у м. Дніпро на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні, суворо дотримуючись міжнародних стандартів якості.

Також ми використовуємо глобальний тренд private label – залучаючи найкращі виробничі майданчики інших країн, зокрема Чехії, Бельгії, Німеччини, Нідерландів та Іспанії.

Сьогодні АВК – це понад 3500 професіоналів кондитерської справи, які щодня працюють над створенням нових солодких шедеврів.

АВК – якість гарантовано!

Нашi цiнностi

Якість

Майстри солодкої справи АВК вкладають свій талант та досвід у кожну цукерку. Тому наші солодощі – це прояв постійної уваги до потреб ринку, максимальна прозорість виробничих процесів та гарантована якість. Ми віддані інтересам споживача, і споживач довіряє нашій продукції – це найбільша винагорода для нас.

Команда

Команда – головний секрет успіху АВК. Професійність кожного з нас – це запорука на шляху до єдиної спільної мети. Разом ми досягаємо усіх поставлених цілей та долаємо будь-які перешкоди. Разом ми виробляємо солодощі, які люблять в Україні і цінують за кордоном.

Інноваційність

Своє прагнення до розвитку ми черпаємо у бажанні задовольнити вибагливі смаки і актуальні потреби споживачів.

Ключ до досягнення наших цілей – це інвестиції у найсучасніше обладнання, розробка власних технологій виробництва та постійне опанування нових продуктових категорій.

Свій професіоналізм ми довели до майстерності, а процес створення цукерок – до рівня високого мистецтва.

Компанія АВК
популярна у
50 країнах
світу.

Репутація

За 25 років відданої праці ми заробили репутацію надійної та відповідальної компанії. Чесне ім’я та бренд – наші найдорожчі нематеріальні активи. Наші споживачі та партнери знають, що на нас можна покладатися, нам можна довіряти. А логотип АВК на упаковці став символом гарантії якості.